Monthly Archive: May 2014

Чи виникне в Європарламенті Націоналістичний Інтернаціонал

фото:REUTERS Новий склад Європарламенту, вочевидь, буде менш дієвим та більш сконцентрованим на самопіарі, ніж попередній. Проте радикальних змін у стосунках з Україною він, скоріше за все, не здійснить Чотириста мільйонів європейців впродовж чотирьох днів обрали … Read More »

Путін шукає вихід на Порошенка за церковно-грузинським сценарієм

Розлоге привітання, надіслане патріархом РПЦ Кирилом Петру Порошенку не те що до інавгурації – до офіційних і остаточних результатів виборів, примусило замислитися про його геополітичний зміст Зокрема, згадати, що російсько-грузинське примирення теж здійснювалося під акомпанемент … Read More »

Дмитро Ярош про меморандум

Україну об’єднає лише національна ідея (мої думки з приводу т. зв. «Меморандуму національної єдності») Вчора, 20 травня, Верховна Рада прийняла т. зв. «Меморандум національної єдності». Вважаю за необхідне сказати декілька слів про цей меморандум. Я … Read More »

ОСНОВНІ ПУНКТИ ІНСТРУКЦІЇ ПО ВПРОВАДЖЕННЮ ЗАКОНУ 12 / 2014

ОСНОВНІ ПУНКТИ ІНСТРУКЦІЇ ПО ВПРОВАДЖЕННЮ ЗАКОНУ 12 / 2014   1 . Непродовжуєтьсядіядозволів від Міністерства внутрішніх справ , ΕΒΝΔ та дозволів на возз’єднання сім’ї,що мають термін до повноліття дитини. 2. а) ОНОВЛЕННЯ Дозволів на роботу … Read More »

ВИСТАВКА ХУДОЖНІХ РОБІТ НАТАЛІЇ ВОЛОБУЄВОЇ

ОГОЛОШЕННЯ ВИСТАВКА ХУДОЖНІХ ТА ІКОНОПИСНИХ РОБІТ НАТАЛІЇ ВОЛОБУЄВОЇ «СВІТ БОЖИЙ»   20 травня 2014 року о 19:30 годині в приміщенні Культурного центру муніципалітету Філотеї-Псіхіко «Георгіос Карідіс», за адресою вул.Аріадніс 13 & Ніовіс, Філотеї, відбудеться урочисте … Read More »

Святкування 200 річчя від Дня народження Т.Г.Шевченка в посольстві

ОГОЛОШЕННЯ   16 травня 2014 року о 19:00 годині в приміщенні Культурно-інформаційного центру Посольства України в Грецькій Республіці, за адресою вул. Ст.Дельта, 2, Філотеї, відбудеться Літетурно-Мистецький захід до 200 річчя від Дня народження Т.Г.Шевченка. В … Read More »

Оголошення

До відома всіх небайдужих, 18 травня 2014 року в неділю профспілка “Українці Греції” запрошує на передвиборчі збори для доведення інформації до голосуючих громадян в тому числі нелегалів як взяти участь у виборах (за адресою вулиця … Read More »