Monthly Archive: June 2014

Футбольна перемога

Вчора, 28.06.2014, на стадіоні «Панатенаїкос», Українська команда глухонімих спортсменів у другому відбірковому матчі до Європейського чемпіонату по футболу глухонімих, що відбудеться в Німеччині, обіграла грецьких колег з рахунком 3-0.

Відзначення 28 червня державного свята – Дня Конституції України

28 червня Україна відзначає державне свято – День Конституції. Основний Закон Української Держави було ухвалено у 1996 році на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Під час голосування «ЗА» висловилися 315 з 450 депутатів … Read More »

Немає іншого виходу, окрім перемоги , — командир батальйону «Донбас»

Фото:argumentua.com  Першоджерело:radiosvoboda.org   – Новобранці батальйону «Донбас» пройшли підготовку й отримали необхідне спорядження для участі в АТО. Командир батальйону Семен Семенченко дав інтерв’ю Радіо Свобода на тренувальній базі під Києвом. Він впевнений, що зрадників менше, аніж … Read More »

Зайди в храм – помолися за душі загиблих

Екіпаж літака (Запоріжжя): Олександр Білий (1976 р.н.), командир екіпажу, гвардії полковник Михайло Дьяков (1968 р.н.), керівник повітряно-вогневої тактичної підготовки, гвардії майор Ігор Скачков (1977 р.н.), штурман авіаційної ескадрильї, гвардії капітан Сергій Телегін (1971 р.н.), керівник … Read More »

5 хибних уявлень діаспори про постмайданну Україну

Україна назавжди залишиться їншою після події останніх місяців, в тому числі завдяки діаспорі, яка відіграла свою роль у підтримці Євромайдану. Минулого тижня я мав честь взяти участь у засіданні Кабміну із представниками українських діаспорних громад … Read More »

Розстріляна ротація

15.06.2014. Неділя оголошена днем жалоби за загиблими. ПО «Українці Греції» закликають взяти участь у мітингу реквіємі на площі Синтагма. Сором Росії світовому терористу!Після святої літургії о 13.00 ми зберемося на площі Дехто з нас почав … Read More »

НАРАДА З ПИТАНЬ ЗАКОРДОННОГО УКРАЇНСТВА ПІД ГОЛОВУВАННЯМ ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР МІНІСТРА УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДРА СИЧА

29 травня 2014.  в Клубі Кабінету Міністрів України  відбулася зустріч представників українських громад  за кордоном, ініційована Головою Української Всесвітньої Координаційної Ради  Михайлом Ратушним, з віце-прем’єр-міністром України Олександром Сичем. Це вперше  на такому високому державному рівні … Read More »